Generální partner
Světlý režim
19. listopad 2016

U19: Nimely hattrickem režíroval další výhru

Další výhru (už pátou v řadě) si připsal ligový dorost. V posledním domácím podzimním zápase si poradil se zlínskými ševci, byť po čtvrthodině hry prohrával. Z penalty však srovnal Formela a pak čistým hattrickem dokonal obrat Sylvanus Nimely.
MFK Karviná
sobota 19.11.2016
4:1
(2:1)
Kovona UT
Diváci: 60
FC Fastav Zlín
Ciupa - Wenglorz, Formela, Blejchař (87. Kludka), Cieslawski - Hejda (82. Klimek), Vokoun (89. Štěrba), Mooc, Macko - Pisarek (67. Tůma), Nimely (85. Hruška).
Branky: 31., 75. a 84. Nimely, 28. z pen. Formela - 14. Tureček
Rozhodčí: Ogrodník

Komentář

Hodnocení trenéra Petra Gibaly: „Jsme rádi za další výhru, ale začátek jsme měli katastrofální. První míč špatně, druhý také, třetí stejně tak – to už jsme se vezli, byli pod tlakem a vyústil z toho i vedoucí gól Zlína po naší hrubce. Postupem času jsme se jednoduchostí dostávali víc do hry, pomohla nám penalta za faul na Cieslawského, kterého podkopnul jeden ze zlínských hráčů. Důležitým momentem byl krásný gól Nimelyho ještě do přestávky, čímž jsme zápas otočili. Ve druhé půli jsme už měli hru pod kontrolou, dominovali jsme a hosty k ničemu podstatě nepustili. Sylvanus Nimely přidal další dva góly, čímž zkompletoval hattrick. Výhra je zasloužená.“

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo