Generální partner
Světlý režim
25. srpen 2016

U19: Středeční vložené kolo skončilo debaklem

Ligoví dorostenci na vlastním trávníku ve středu pětkrát inkasovali a olomoucká Sigma tak vyhrála pohodlně a zaslouženě 5:0.
MFK Karviná
středa 24.8.2016
0:5
(0:1)
Kovona
Diváci: 0
SK Sigma Olomouc
Ciupa (66. Skocz) - Wenglorz, Šterba, Blejchař, Hejda - Tůma (46. Kusyn), Macko, Mooc, Swaczyna - Egri (76. Hruška) - Pisarek (66. Cieslawski).
Machalický – Diblík (73. Juráš), Neuer, Sivoň, Sláma – Matoušek (69. Al Kuhaly), Spáčil, Antl, Zifčák (71. Nízký) – Voleský (66. Brázdil), Baďura (76. Kiška).
Branky: 28. Matoušek, 61. Zifčák, 64. Voleský, 80. Spáčil, 83. Brázdil
Rozhodčí: Mankovecký

Komentář

Hodnocení trenéra Petra Gibaly: „Soupeřovi hráči ročníku 1999 potvrdili své kvality. Mnohé naznačil první gól, kdy jsme propadli v souboji. I za tohoto stavu se však dalo hrát a kluci to ve druhé půli potvrdili – chvíli jsme hráli my a soupeř se bránil nebo to bylo naopak. Chtěli jsme hrát kombinačně a z toho bohužel pramenily chyby, které Sigma potrestala. Za stavu 0:3 už nebylo o čem pochybovat a hosté nás dorazili.“

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo