Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná B
neděle 16.8.2009
7:1
(2:1)

Diváci: 0
FK Slavia Orlová a MSK Orlová
Kánský (70. Dočekal) - Varga, Mleziva, Nowinski, Holub - Zahatlan (64. Sznapka), Graňák, Stračánek, Žídek (33. Ochodek) - Kaša, Jurygáček (46. Skoč)
Branky MFK OKD Karviná: 65., 70. a 82. Graňák, 20. a 77. Kaša, 4. Zahatlan, 55. Skoč

Komentář

Zasloužená výhra. Soupeře jsme předčili ve všech fotbalových činnostech. Počet vstřelených branek mohl být daleko vyšší, ale bohužel opět jsme selhali v zakončení. Na začátku utkání se ještě projevila nesehranost našeho týmu, postupem času jsme se ale zlepšovali a ve druhé půli jasně dominovali. Nejlepšími hráči na hřišti byli Kánský s Graňákem.
Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo