Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

FC Heřmanice Slezská
neděle 23.8.2009
0:5
(0:3)

Diváci: 0
MFK Karviná B
Kanský - Žídek, Mleziva, Varga (46. Sznapka ), Holub - Koutný, Graňák, Stračánek, Zahatlan - Jurygáček (55. Skoč), Kaša (60. Ochodek )
Branky: 25. a 56. Kaša, 3. Graňák, 21. Jurygáček, 88. Stračánek

Komentář

Po vyrovnaném začátku nám ulehčil situaci domácí brankář, který pustil do své branky slabou střelu z 25 - ti metrů. Po tomto okamžiku jsme převzali iniciativu, domácí jsme jednoznačně přehrávali a naši převahu jsme zúročili dalšíma dvěma góly. Po té jsme trochu polevili, ale do konce poločasu jsme si výsledek pohlídali.Ve druhém poločase jsme hru kontrolovali a dokázali jsme si připravit i řadu příležitostí, ale pouze dvě jsem zakončili vstřelenou brankou. Všichni hráči odvedli zodpovědný výkon. K nejlepším hráčům na hřišti patřili Lukáš Graňák, Tomáš Holub a Daniel Koutný.
Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo