Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

FK Krnov
neděle 6.9.2009
1:0
(0:0)

Diváci: 0
MFK Karviná B
Kanský - Sznapka (60. Lukosz), Varga, Mleziva, Žídek - Koutný, Jaskólski, Stračánek (50. Kaša ), Zahatlan (70. Skoč) - Graňák, Beránek

Komentář

Další venkovní utkání s kvalitním soupeřem jsme opět nezvládli. A to hlavně díky naší velice slabé produktivitě. Soupeř si za celý zápas vytvořil jednu gólovou příležitost (po naší chybě v obraně) a dokázal ji proměnit. Kdežto my jsme nedokázali zúročit minimálně čtyři vyložené brankové příležitosti. Tentokrát svůj standardní výkon nepředvedly ani naše opory a tak věříme, že již příští zápas, kdy zajíždíme opět na hřiště soupeře (tentokrát do Dolního Benešova), odčiníme porážku a dokážeme již naplno bodovat.
Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo