Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

Dolní Benešov
sobota 12.9.2009
0:4
(0:3)

Diváci: 0
MFK Karviná B
Kotrla - Koutný (50. Žídek), Sznapka, Mleziva, Varga, Stračánek (57. Skoč), Graňák, Jaskolski, Zahatlan - Wojaczek (10. Kaša), Beránek (67. Mašlej)
Branky MFK OKD Karviná: 8. Wojaczek, 12. Zahatlan, 16. Kaša, 70. Varga

Komentář

Utkání jsme rozhodli během úvodní čtvrthodiny, kdy jsme na rozdíl od minulých utkání dokázali proměnit příležitosti a celý zápas jsme pak odehráli zodpovědně a s nasazením. Pochvalu zaslouží celé mužstvo. Výborné utkání odehrál Michal Jaskólski a Jan Beránek. Krásnou branku z poloviny hřiště vstřelil Jaroslav Varga.
Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo