Generální partner
Světlý režim
26. únor 2017

Devatenáctka má na úvod jara skalp Baníku

Svěřenci Petra Gibaly zahájili jaro v nejvyšší dorostenecké soutěži jednobrankovou výhrou nad ostravským Baníkem. Vítězství 1:0 trefil už po dvaceti minutách stoper Alexandr Holec!
MFK Karviná
sobota 25.2.2017
1:0
(1:0)
Kovona UT
Diváci: 80
FC Baník Ostrava
Ciupa - Vukič, Holec, Formela, Cieslawski - Hejda, Vokoun, Lingr, Ćehajić (86. Klimek), Macko - Egri (66. Pisarek).
Lapeš - Kubík, Blejchař (60. Kusyn), Fárek, Lehnert - Mooc (65. Kaloč), Ptáček (55. Bolf), Buchta - Hejl, Smékal, Freit.
Branka: 21. Holec
Rozhodčí: Vojkovský

Komentář

Hodnocení trenéra Petra Gibaly: „Z celkového pohledu jsme byli lepším týmem a všechny body tak máme zaslouženě. V první půli jsme hráli s větrem v zádech, dostávali jsme Baník pod tlak. Měli jsme pár zajímavých příležitostí, ujal se jeden z mnoha rohových kopů a přesná hlavička stopera Holce. Po změně stran jsme vzadu udělali pár chybiček, z kterých Baník nastřelil dvě tyčky. My jsme kontrovali tyčkou z kopačky Lingra a několika závary. Baník byl možná opticky trochu lepší ve druhé půli, ale výhra už zůstala doma. Věřím, že tento první úspěšný krok hráče neuspokojí. Při pohledu na ostatní výsledky je vítězství moc důležité, ale náš společný cíl je ještě daleko.“
Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo