Generální partner
Světlý režim
25. březen 2017

Nečekané zakolísání! Tým U19 podlehl Hlučínu 1:2

Tohle se moc nečekalo, ale varovná slova trenéra Gibaly směrem k soupeři se potvrdila! Ligoví dorostenci prohráli doma s posledním týmem tabulky 1:2 a zkomplikovali prozatím solidně rozjetou jarní část.
MFK Karviná
sobota 25.3.2017
1:2
(1:2)
Kovona UT
Diváci: 0
FC Hlučín
Ciupa - Dziak, Holec, Vukič, Cieslawski (71. Kostiushko) - Formela - Gros (62. Wenglorz), Vokoun, Klimek (24. Pisarek), Hejda - Egri.
Branky: 37. Formela - 13. Pecuch, 18. Fojtík
Rozhodčí: Hájek

Komentář

Hodnocení trenéra Petra Gibaly: „Hlučín potvrdil kvalitu z předchozích duelů a došlo na moje slova, které jsem říkal i před zápasem. My jsme do soupeře nějakým způsobem „bušili“, ale těžko jsme se přes jejich hráče prosazovali do pořádné šance. Chybí nám kreativita, kluci sami od sebe nic nevymyslí. Naopak vzadu jsme udělali dvě hrubky a soupeř trestal. Ve druhé půli se kluci snažili s výsledkem něco udělat, zkoušeli jsme měnit rozestavení, nakonec jsme hráli i na tři útočníky i na tři obránce vzadu. Nic nepomohlo, bohužel!“ 

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo