Generální partner
Světlý režim
2. duben 2017

Ligový dorost podlehl těsně 1:2 pražské Spartě

Třetí porážku v řadě, z toho druhou na domácím hřišti, si připsali svěřenci Petra Gibaly. V sobotu po obědě hostili Spartu, kterou v závěru svírali, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Pražský výběr vyhrál v Karviné 2:1.
MFK Karviná
sobota 1.4.2017
1:2
(0:1)
Kovona
Diváci: 85
AC Sparta Praha
Ciupa - Vukič (78. Seriš), Holec, Formela, Cieslawski (66. Dziak) - Hejda, Vokoun (66. Kostiushko), Klimek, Macko, Wenglorz (78. Bielan) - Egri (66. Pisarek).
Branky: 68. Formela - 12. Drchal, 62. Sedláček
Rozhodčí: Svoboda

Komentář

Hodnocení trenéra Petra Gibaly: „Sice jsme prohráli, ale nebylo to z naší strany špatné. Především ve druhé půli po snížení jsme si vytvořili velký tlak, z kterého rezonovala nastřelená tyč, asi šest rohových kopů, a také jsme měli kopat penaltu. V první půli byla taktika jasná – hrát víc zezadu, soupeř měl tvořit. Přesně tak to bylo, Sparta byla kreativnější, držela míč. Bohužel jsme soupeři sami nabízeli možnost rychlých brejků po našich chybách. V tom byla Sparta silná a má to propracované. Ve druhém poločase jsme zkusili hru na dva útočníky, po druhém inkasovaném gólu jsme hned snížili a po zbytek zápasu byli lepší. Sparta navíc kopala penaltu, kterou Jirka Ciupa chytil. Na druhé straně byl asi pět minut před koncem evidentně faulován gólmanem Sparty Saša Holec, ale hrálo se dál. Remíza by celkově asi byla spravedlivější, škoda.“ 

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo