Generální partner
Světlý režim
8. duben 2017

Devatenáctka veze z Hradce Králové bod

Svěřenci Petra Gibaly posíleni o áčkového krajního fotbalistu Libora Holíka prohráli na východě Čech až po penaltovém rozstřelu a získali tak aspoň bod, čímž zastavili sérii tří proher v řadě v normální hrací době.
FC Hradec Králové
sobota 8.4.2017
0:0
po penaltách
4:3
(0:0)
Bavlna
Diváci: 100
MFK Karviná
Ciupa – Dziak, Holec, Formela, Cieslawski – Holík, Macko (81. Wenglorz), Klimek (90. Vokoun), Hejda – Egri (79. Ćehajić), Kostiushko (64. Pisarek).
Rozhodčí: Šálková

Komentář

Hodnocení trenéra Petra Gibaly: „Vyrovnaný zápas po všech stránkách. Oba týmy si spíš pomáhaly nakopávanými míči. My jsme si kromě tutovky, kdy šel Pisarek krátce před koncem sám na brankáře, nevytvořili směrem dopředu nic vážnějšího. V tom byli domácí o něco lepší, ale žádné tutovky nemusela naše obrana v čele s brankářem řešit. V penaltovém rozstřelu se neprosadili Ciupa a Cieslawski, proto máme pouze bod.“ 
Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo