Generální partner
Světlý režim
30. duben 2017

Nepříjemnost, st. dorost prohrál s Teplicemi 0:2

Ligová devatenáctka bohužel nezvládla důležitý domácí zápas s Teplicemi a notně si tak zkomplikovala boj o záchranu v nejvyšší soutěži. Hosté udeřili v úvodu i samotném konci utkání!
MFK Karviná
sobota 29.4.2017
0:2
(0:1)
Kovona UT
Diváci: 51
FK Teplice
Ciupa - Dziak (82. Seriš), Holec, Vukič, Cieslawski - Hejda, Klimek (50. Pisarek), Vokoun (50. Formela), Macko - Lingr, Egri.
Branky: 6. Šimeček, 90. Žitný
Rozhodčí: Vostrejž

Komentář

Hodnocení trenéra Petra Gibaly: „Je to zklamání. Bohužel soupeři mají hráče, kteří prostě nějakým způsobem dají gól. Tohle nám po zimním odchodu Nimelyho strašně chybí. Když nedáte gól, je těžké s utkáním něco dělat. V tomto zápase samozřejmě byly chyby na obou stranách, fotbal je o chybách. Ovšem hosté naše chybičky potrestali, zatímco my jsme ve druhé půle dvě stoprocentní šance neproměnili. Při pohledu na tabulku jsme ve velkých problémech a budou to nervy až do konce.“

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo