6. květen 2017

Devatenáctka dostala tři branky v Ml. Boleslavi

Začíná jít do tuhého. Karvinští starší dorostenci jsou po sobotním utkání ve "městě automobilů" na příčce zajišťující pouze baráž - v Mladé Boleslavi prohráli 0:3!
FK Mladá Boleslav
sobota 6.5.2017
3:0
(2:0)
Městský Stadion
Diváci: 0
Mikulec - Procházka, Klíma, Král, Rudzan - Komárek, Machů - Vejr (88. J. Novák), Husenský (83. Koubský), Dan. Novák - Šimon (82. Dav. Novák).
Ciupa - Dziak (43. Pisarek), Holec, Formela, Vukič (46. Vlachovský) - Hejda (74. Vokoun), Ćehajić, Klimek (46. Seriš), Macko, Wenglorz (64. Bielan) - Lingr.
Branky: 2. Vejr, 20. Komárek, 73. Šimon
Rozhodčí: Štefan

Hodnocení trenéra Petra Gibaly: „Domácí byli v prvním poločase jasně lepší, defacto nás k ničemu nepustili. Měli jsme asi pouze jednu střelu na bránu, naopak hráči Boleslavi šli už ve druhé minutě do vedení a ve dvacáté minutě přidali druhý gól. Nám nešlo nic, když už jsme zakombinovali, tak poměrně záhy jsme o míč po naší nepřesnosti přišli. Druhá půle už byla lepší, do hry jsme pustili i mladší kluky i ti se toho zhostili velmi dobře. Vytvořili jsme si tři poměrně velmi nadějné šance, ale ani jednu jsme neproměnili. Do sedmdesáté minuty to bylo z naší strany velmi slušné, potom už ne. Navíc jsme potřetí inkasovali a bylo jasno.“
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.