Generální partner
Světlý režim
14. květen 2017

Starší dorostenci zvládli penalty, porazili Příbram

Tohle bylo potřeba! Devatenáctka vydolovala dva body v souboji s Příbramí mohutným finišem. Dvě minuty před koncem vyrovnal Ondřej Lingr a v penaltovém rozstřelu rozhodl Martin Vlachovský.
MFK Karviná
sobota 13.5.2017
1:1
po penaltách
4:3
(0:0)
Kovona
Diváci: 50
1.FK Příbram
Ciupa (90. Tichý) - Wenglorz (68. Gros), Holec, Formela, Vukič - Hejda (82. Dziak), Holík, Čehajić (82. Seriš), Macko - Lingr, Pisarek (68. Vlachovský).
Branky: 88. Lingr, rozh.penalta Vlachovský - 63. Matoušek
Rozhodčí: Silný

Komentář

Hodnocení trenéra Petra Gibaly: „Hodina hry nebyla z naší strany vůbec špatná. Ovšem jakmile šli hosté do vedení, tak dokazovali svou fotbalovost, rychlost a šikovnost. Hrálo se nahoru dolů, v závěru jsme dokázali srovnat, navíc například Holík ještě nastřelil břevno. Musím říct, že jsme s dvěma body moc spokojení, kluci si zaslouží pochvalu, neboť Příbram byla jedním z nejsilnějších soupeřů po individuální stránce během celého jara.“

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo