Generální partner
Světlý režim
20. květen 2017

Devatenáctka vyhrála derby v Opavě 1:0!

Sedm minut před koncem rozhodl o hubené výhře reprezentant Ondřej Lingr ranou pod břevno.
SFC Opava
sobota 20.5.2017
0:1
(0:0)
Městský Stadion
Diváci: 0
MFK Karviná
Ciupa - Wenglorz, Holec, Formela, Vukič - Hejda (89. Gros), Ćehajić (60. Vlachovský), Holík, Macko (90. Dziak) - Pisarek (87. Seriš), Lingr.
Branka: 83. Lingr
Rozhodčí: Kaloč

Komentář

Hodnocení trenéra Petra Gibaly: „Opava ničím nepřekvapila, věděli jsme tedy, co máme očekávat. Hrál se vyrovnaný zápas, ve druhé půli jsme měli asi čtyři čisté gólovky a naštěstí jednu z nich proměnili díky Lingrovi, který si narazil se spoluhráčem a napálil míč pod břevno. Ve zbývajících minutách jsme se trochu o jednobrankový náskok strachovali, ale nakonec to dobře dopadlo a vedení jsme uhájili až do závěrečného hvizdu. Vítězství je i s ohledem na ostatní výsledky a blížícím se anglickým týdnem, kdy nás čeká  zápas v Olomouci a doma s Pardubicemi, moc důležité.“
Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo