Generální partner
Světlý režim
27. květen 2017

Starosti týmu U19, domácí prohra s Pardubicemi

Po třech výhrách přišla porážka, ovšem v tu nejméně vhodnou dobu. Byť svěřenci Petra Gibaly hráli takřka padesát minut v přesile, nebylo jim to nic platné. Hostům z východních Čech stačila jedna chybička k potrestání a výhru už uhájili.
MFK Karviná
sobota 27.5.2017
0:1
(0:0)
Kovona
Diváci: 110
FK Pardubice
Ciupa - Dziak, Holec, Formela, Wenglorz (90. Gros) - Hejda, Vokoun (78. Seriš), Lingr, Holík - Vlachovský, Pisarek (74. Egri).
Šmíd - Lněnička, Spěvák, Batelka, Bureš - Víšek (88. Suchochleb), Matuška, Šafařík (86. Jirka) - Mužík, Jirásek (82. Vávra), Nikodem (90. Rambousek).
Branka: 60. Jirásek
ČK: 40. Mužík (KAR.)
Rozhodčí: Vejtasa

Komentář

Hodnocení trenéra Petra Gibaly: „Výrazně jsme si zkomplikovali situaci do závěrečných dvou kol. I přes to, že jsme hráli padesát minut v přesile, tak jsme až na poslední pětiminutovku de facto nevystřelili na bránu. Když už ano, tak vše spolehlivě pochytal hostující gólman nebo míče odhlavičkovala spolehlivá obrana. Nám chyběl nápad i kreativita. Udělali jsme jednu chybu a hosté trestali. Máme před sebou poslední dvě kola, určitě nehážeme flintu do žita.“

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo