Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná B
neděle 4.10.2009
6:0
(0:0)

Diváci: 0
Kravaře
Kanský - Ochodek, Mleziva, Žebrok (65. Sznapka), Varga - Zahatlan, Graňák, Lukosz, Stračánek (53. Mašlej) - Beránek (57. Skoč), Jurygáček (45. Kaša)
Branky MFK OKD Karviná: 48. Beránek, 51. Kaša, 55. Mleziva, 60. Mašlej, 62. Skoč, 72. Zahatlan

Komentář

Soupeř se soustředil na obranu, ale i přesto jsme si vytvořili několik příležitostí, které jsme bohužel nedokázali v prvním poločase proměnit. Soupeř ve druhé půli již nestačil fyzicky a proto jsme se častěji dostávali do příležitostí, které jsme i proměňovali. Dobré utkání odehráli Ochodek, Zahatlan, Lukosz.
Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo