Generální partner
Světlý režim
3. červen 2017

Dorost U19 nezvládl ani duel ve Zlíně

Nechtěli hrát v posledním kole o všechno, ale budou muset. Ligoví dorostenci totiž ve Zlíně prohráli jasně 0:3 a příští sobotu musí doma vyhrát za tři body. Pokud ne, půjdou do baráže.
FC Fastav Zlín
sobota 3.6.2017
3:0
(1:0)
Stadion Letná
Diváci: 50
MFK Karviná
Tichý - Dziak, Holec, Cieslawski, Wenglorz (83. Bielan) - Hejda (80. Gros), Vlachovský (54. Ćehajić), Vokoun (64. Holzer), Macko - Pisarek, Egri (37. Seriš).
Branky: 18. Venený, 52. Slaměna, 76. Tureček
Rozhodčí: Kneisl

Komentář

Hodnocení trenéra Petra Gibaly: „Další zápas z kategorie nevydařených. Soupeř byl jednoznačně lepší, my jsme hráli ustrašeně a nedařilo se nám ani po fotbalové stránce. V určitých fázích chyběla i bojovnost a kvalita finálních přihrávek - domácí nás v těchto aspektech převyšovali. V první půli šli do vedení po rohovém kopu, my jsme mohli krátce před přestávkou srovnat, ale Vlachovský neproměnil sólo na domácího brankáře. Po změně stran se pokračovalo v podobném duchu, ale Zlín byl vždy o krok vpředu. Do brány jsme letos poprvé dali Honzu Tichého a svou úlohu zvládl, za góly nemohl. Přesto jsme prohráli a v posledním kole s Jihlavou se rozhodne.“

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo