Generální partner
Světlý režim
10. červen 2017

U19: Drama s vítěznou tečkou a puncem záchrany

Starší dorostenci udolali v posledním kole Jihlavu 2:1 a díky zisku tří bodů se zachránili v nejvyšší soutěži. Góly v sobotním propršeném dopoledni vstřelili René Macko a z penalty Aron Formela.
MFK Karviná
sobota 10.6.2017
2:1
(1:1)
Kovona
Diváci: 100
Vysočina Jihlava
Ciupa - Dziak, Holec, Formela, Wenglorz - Hejda, Macko, Egri, Seriš - Pisarek (69. Vukič), Čehajić (59. Vlachovský).
Branky: 33. Macko, 90. z pen. Formela - 22. Svoboda
ČK: 90. Vrzal (JIH.)
Rozhodčí: Mikula

Komentář

Hodnocení trenéra Petra Gibaly: „Zdálo se mi, že Jihlava si tady přijela pro remízu. Hrají pořád stejně, tedy zahuštěně a spoléhají na brejky. V prvních minutách jsme si tyto akce nepohlídali, na klucích byla patrná nervozita. Celkově jsme si moc šancí nevytvořili, chyběla tomu střelba, ale líbilo se mi zahrávání některých našich standardních situací. Za velmi důležitý okamžik považuji naše vyrovnání ještě do poločasu, kdy Seriš krásně sklepl Mackovi a ten se trefil. Po změně stran si už Jihlava nevypracovala vlastně žádnou šanci, my jsme tam měli pouze náznak střídajícím Vukičem. Klíčový a vítězný gól padl z naší vůbec první jarní penalty. Jsme rádi, že se nám podařilo na poslední chvíli zachránit a vyhnout se nepříjemnému barážovému dvojutkání.“ 

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo