Generální partner
Světlý režim
23. květen 2017

U19: Vlachovský dvěma trefami rozhodl na Sigmě

Ligoví dorostenci nechtějí do baráže a jdou si za tím! V dohrávce 34. kola uspěli na půdě olomoucké Sigmy, odkud si odvezli tři body za vítězství 3:2.
SK Sigma Olomouc
úterý 23.5.2017
2:3
(1:1)
Řepčín
Diváci: 50
MFK Karviná
Ciupa - Wenglorz, Holec, Formela, Vukič (73. Dziak) - Holík (46. Seriš, 90. Klimek), Macko, Lingr, Hejda - Vlachovský (87. Gros) - Pisarek (89. Vokoun).
Branky: 30. Voleský, 67. Zifčák - 43. a 52. Vlachovský, 63. Pisarek
Rozhodčí: Zaoral

Komentář

Hodnocení trenéra Petra Gibaly: „Základem úspěchu byla nezdolná bojovnost kluků, to musím vypíchnout. Po inkasovaném gólu, kterému předcházely dvě velké šance Vlachovského, nám pomohlo, že se kluci nepoložili a vstřelili kýžený gól do šatny. Po změně stran jsme rychle přidali další dva góly. To jim dodalo dost sil, protože od začátku působili unaveným a vyšťaveným dojmem. Po snížení Sigmy na 2:3 jsme už jen tlačili čas, byly to nervy – ovšem zvládli jsme to.“

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo