Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

FC Ostrava - Jih
sobota 10.10.2009
1:1
(0:1)

Diváci: 0
MFK Karviná B
Kotrla - Ochodek, Sznapka, Sznapka, Varga –Zahatlan, Lukosz (53. Mleziva), Stračánek, Mašlej (77. Skoč) - Beránek, Kaša (59. Žídek)
Branka MFK OKD Karviná: 15. Kaša

Komentář

V utkání jsme byli od začátku lepším mužstvem, ale opět jsme doplatili na neproměňování šancí. V prvním poločase jsme dokázali vsítit branku z rychlého brejku, ale další příležitosti jsme již nedokázali proměnit. Stejný obrázek byl i ve druhém poločase, kdy jsme hned na začátku měli další tři vyložené příležitosti. Ale skórovat dokázal z nahodilé příležitosti soupeř. Po obdrženém gólu jsme se snažili vstřelit vítěznou branku, bohužel zakončování bylo opět zbrklé a nepřesné. V tomto utkání jsme měli jasně na vítězství.
Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo