Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

Olymp. Bruntál
neděle 25.10.2009
4:3
(2:3)

Diváci: 0
MFK Karviná B
Kanský - Ochodek, Ševčík (65.Sznapka), Mleziva, Žídek (35. Lukosz) - Zahatlan, Sznapka, Stračánek, Mašlej - Beránek (25. Jurygáček), Kaša (53. Skoč)
Branky MFK OKD Karviná: 1. a 23. Kaša, 12. Sznapka

Komentář

V utkání s posledním týmem tabulky jsme totálně selhali. I když jsme hned v první minutě vstřelili branku, spíše to pomohlo domácím, kteří začali více bojovat a trestat naše nepřesnosti v rozehrávce a chyby v obraně. Přesto jsme do kabin odcházeli s jednobrankovým vedením. Jenomže druhý poločas jsme vůbec nezvládli. Hráli jsme v křeči, nebojovali, kazili rozehrávku a hrubými chybami jsme domácím sami nabízeli možnosti ke skórování, které ve dvou případech využili. Celé mužstvo zklamalo. V utkání se nenašel nikdo, kdo by alespoň zvýšenou bojovností strhl ostatní, a kdo by hru uklidnil.
Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo