Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
SK Sigma Olomouc
pátek 31.3.2017
5:2
(2:1)

Diváci: 0
MFK Karviná
Herdzina – Lukáš, Rychtařík, Dawid, Gredka (52. Luka) – Szuscik (36. Špirko), Goj (36. Popov), Blatoň (36. Bystřičan), Dadak (47. Palička) – Golasowski (36. Volný), Zych.
Branky: 2., 15. z pen. a 37. Galus, 42. a 46. Šíp - 18. Zych, 56. Luka
Rozhodčí: Hubený

Komentář

Asistent trenéra Daniel Novák: „V utkání odehraném na přírodní trávě jsme chtěli favoritovi „ukrást“ nějaké body. Bohužel naše plány byly narušeny hned ve druhé minutě, kdy jsme po vlastním rohovém kopu a brejku soupeře inkasovali. Soupeř byl lepší, fotbalovější a měl rychlý přechod do útoku. Po několika neproměněných šancích na obou stranách jsme inkasovali z penalty. Za stavu 2:0 kluci začali bojovat a dostávali jsme se více před soupeřovu bránu - výsledkem bylo snížení na a několik dalších slibných šancí. Do druhého poločasu jsme ale opět vstoupili nejhorším možným způsobem a hned inkasovali. Kluci se pak tlačili více do ofenzivy a domácí se tak dostávali do mnoha brejkových situací. Právě z nich jsme ještě dvakrát inkasovali. Několik dalších šancí pochytal gólman Herdzina  a nakonec ještě Luka upravil výsledek. Soupeř měl rychlostně vybavené hráče a rychlý přechod do útoku ve velkém počtu hráčů, což nám dělalo velké problémy. Kluci ale zaslouží pochvalu za bojovnost, kterou prokázali i za nepříznivého stavu. Pochvalu zaslouží i Tomáš Herdzina, který pochytal několik šancí soupeře a nedopustil tak větší počet gólů v naší síti.“

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo