Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
1.FC Slovácko
sobota 8.4.2017
4:1
(1:1)
Stadion Stonky
Diváci: 0
MFK Karviná
Drobek - Rychtařík (49. Adamus), Dawid, Dadak, Gredka - Hrušovský (61. Michailidis V.), Goj (49. Malý), Špirko (36. Bystřičan), Golasowski (36. Popov) - Blatoň, Zych (61. Luka).
Branky: 3. a 39. Kratochvíla, 47. Bobčík, 68. Sukup - 32. Zych
Rozhodčí: Kozubík

Komentář

Asistent trenéra Daniel Novák: „Domácí začali utkání aktivně a hned ve 3. minutě jsme inkasovali po nedůrazu v pokutovém území - bohužel takové góly v úvodu nás neskutečně sráží. Slovácko dobře kombinovalo, zatímco my jsme v zápase měli strašně moc jednoduchých ztrát míče. Ovšem při našem dobrém napadání se nám několikrát podařilo odebrat soupeři míč a dostat se do solidní šance. Jednu z nich se nám podařilo proměnit těsně před koncem poločasu. V úvodu druhého poločasu se opět dostal do vedení soupeř po chybě našeho brankáře. Od této chvíle vznikaly v naší obraně velké mezery a domácí za deset minut přidali další gól. My jsme se k žádným vyloženým šancím nedostávali, domácí dobře kombinoval a neustále ohrožovali naši branku, z čehož pramenil i poslední gól v naší síti - i když k tomu výrazně přispěl opět náš brankář, který neměl svůj den. Kluci zaslouží pochvalu za první poločas, kdy se dokázali vyrovnat fotbalovějšímu soupeři. V první půli jsme si také vytvořili dostatek šancí. Musíme ale zapracovat na úvodech obou poločasů, kdy dost často inkasujeme.“

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo