Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
pátek 14.4.2017
0:6
(0:1)
Bažantnice
Diváci: 0
FC Zbrojovka Brno
Drobek - Špirko (36. Szuscik), Rychtařík (59. Michailidis V.), Dadak, Dawid - Blatoň - Hrušovský (49. Adamus), Goj (49. Malý), Popov, Gredka (36. Bystřičan) - Zych.
Branky: 5. Obert, 43. Lacík, 45. Šedivý, 50. Jambor, 60. Aldin, 66. Ševčík
Rozhodčí: Bureš

Komentář

Asistent trenéra Daniel Novák: „V pátek k nám zavítal silný soupeř z Brna. Opět a zase jsme nezachytili úvod a ve čtvrté minutě inkasovali. Soupeř byl lepší, dostával se do šancí, zatímco my jsme nedokázali prolomit jejich obranu. Chyběla nám kreativita a moment překvapení. Naštěstí hosté neproměnili spoustu šancí i díky dobrým zákrokům brankáře Drobka – poločas byl tedy „jen“ 0:1. V druhém poločase jsme ale inkasovali góly po individuálních chybách, hráčům Zbrojovky narostla křídla a prakticky do konce zápasu nás nepustili do ničeho vážnějšího. Za celý zápas jsme měli pouze dvě vážnější šance, které jsme neproměnili. Klukům děkujeme za bojovnost i za nepříznivého stavu.“

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo