Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 23.4.2017
2:4
(0:2)
Bažantnice
Diváci: 0
1. SK Prostějov
Drobek (36. Kolář) - Dawid (60. Michailidis V.), Rychtařík, Dadak, Špirko - Szuscik (36. Hrušovský), Bystřičan (49. Gredka), Blatoň, Golasowski (49. Volný) - Palička (36. Goj), Popov (36. Zych).
Branky: 43. Hrušovský, 63. Zych - 47. a 53. Učeň, 24. Svozil, 34. Ráček
Rozhodčí: Matějek

Komentář

Asistent trenéra Daniel Novák: „Chtěli jsme navázat na vítězství z Jihlavy a doma ukořistit tři body. Začali jsme aktivně a vytvářeli si příležitosti. Tu největší měl Palička, když neproměnil samostatný únik. Zanedlouho jsme inkasovali po rohovém kopu, kdy došlo k nedorozumění mezi brankářem a obranou. Kluci se snažili vyrovnat, ale soupeř z ojedinělého úniku vybojoval přímý kop, který z přispěním našeho brankáře skončil v síti. Do druhého poločasu jsme vystřídali a věřili v otočení zápasu. Hned v úvodu přišlo snížení Hrušovského a od té chvíle jsme soupeře tlačili před jeho bránou. Opět jsme ale inkasovali po přímém kopu soupeře a chybě brankáře. Tento třetí soupeřův gól kluky zlomil a utkání už nemělo náboj. Sice jsme se snažili tlačit dopředu, ale chyběl tam nápad a důraz. V závěru utkání soupeř přidal čtvrtý gól a nám se podařilo už upravit výsledek na 2:4. Kluci podali dobrý výkon, bohužel nás sráží individuální chyby, které nás stojí body. Soupeře jsme celý zápas přehrávali a vytvořili si dostatek šancí, bohužel štěstí jsme si vybrali při minulých zápasech. Je třeba se z těchto chyb poučit a neopakovat je!“
Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo