Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FC Fastav Zlín
sobota 29.4.2017
3:0
(1:0)
Vršava
Diváci: 0
MFK Karviná
Drobek - Szuscik, Rychtařík, Dadak, Gredka - Popov (54. Malý), Bystřičan (42. Volný), Blatoň, Golasowski - Goj, Zych.
Branky: 34. a 51. z pen. Lehký, 67. z pen Richvalský
Rozhodčí: Koláček

Komentář

Asistent trenéra Daniel Novák: „Zápas jsme odehráli na umělé trávě. První poločas byl podle očekávání vyrovnaný, hrálo se spíše ve středu hřiště. My jsme bohužel nevyužili velkou šanci, kdy si naši útočníci navzájem překáželi a z dobré pozice ani pořádně nezakončili. Soupeř se taky dostal do velké šance, ale skvělým zákrokem nás podržel Kuba Drobek. Když už se zdálo, že poločas bude bez branek, soupeř našel mezírku v naší obraně a vedl 1:0. Následně jsme ještě nevyužili přímý kop z ideální pozice. Druhý poločas byl bohužel z naší strany horší, než ten první. Nedokázali jsme podržet míč, míče klukům odskakovaly od nohy a tak hráli spíše domácí. Z toho vyplynula i penaltová situace, z které domácí vstřelili třetí gól. Zanedlouho se situace opakovala a následovala další penalta, která ukončila naše šance na bodový zisk v tomto zápase. Na konci utkání jsme ještě zahrozili před soupeřovou bránou, ale výsledek zůstal 3:0. Kluci zaslouží pochvalu za první poločas, který odehráli na dobré úrovni. Bohužel nedokázali toto tempo přenést i do poločasu druhého. Naši dva útočníci si v zápase nepřipsali jedinou střelu a s takovou statistikou budeme obtížně vyhrávat zápasy.“
Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo