Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FC Baník Ostrava
pátek 12.5.2017
2:0
(0:0)
Stadion Bazaly
Diváci: 0
MFK Karviná
Drobek - Špirko, Dawid, Dadak, Gredka (36. Adamus) - Rychtařík - Szuscik (36. Bystřičan), Goj (63. Volný), Zych, Golasowski - Hrušovský (66. Palička).
Branky: 49. a 63. Barkov
Rozhodčí: Kotala

Komentář

Asistent trenéra Daniel Novák: „Proti favorizovanému soupeři, který většině týmu přibalí na cestu domů velký brankový příděl, jsme chtěli předvést bojovný výkon a uhrát přijatelný výsledek. První poločas jsme začali opatrně. Domácí drželi míč, snažili se kombinovat a byli jednoznačně lepším týmem. Občas jsme předvedli útočný výpad s cílem dostat se k zakončení, ovšem nedostali jsme se k finální fázi. Za to soupeř i přes naši dobrou práci v defenzívě neproměnil několik tutovek, a tak se do šaten šlo za bezbrankového stavu. Ve druhém poločase se pokračovalo ve stejném duchu. Soupeř nás však více pouštěl dopředu a vypracovali jsme si několik standardních situací, které jsme zakončili nepřesně.  Nakonec to byli hráči domácích, kteří využili standardku a z rohu skórovali. Kluci však nevěšeli hlavy a pořád bojovali, ovšem po zmatku u naší brány soupeř vsítil druhou branku. Tímto výsledkem zápas skončil i přes naši závěrečnou snahu s výsledkem něco udělat. Všichni kluci zaslouží obrovskou pochvalu za bojovný a týmový výkon. Soupeř byl jasně lepší a fotbalovější, ale kluci se jim dokázali vyrovnat v agresivitě a důrazu v soubojích. Velice dobře zvládali defenzivní činnost a škoda že jsme nevyužili nějakou standardní situaci. Na druhou stranu soupeř měl několik vyložených tutovek, které neproměnil. Několikrát nás podržel i brankář.“

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo