Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
středa 7.6.2017
2:0
(0:0)
Bažantnice
Diváci: 0
MFK Vítkovice
Drobek (58. Siuda) - Szuscik (36. Rychtařík), Blatoň, Dadak, Gredka (36. Goj) - Volný (36. Adamus), Zych, Bystřičan (52. Malý), Jurásek (36. Golasowski) - Popov (43. Luka), Hrušovský.
Branky: 55. a 58. Zych
Rozhodčí: Fajkus

Komentář

Asistent trenéra Daniel Novák: Sezónu jsme chtěli ukončit vítězstvím. První poločas byl z naší strany špatný. Kromě jedné šance v úvodu jsme se nedostali do ničeho vážnějšího. Naproti tomu soupeř měl několik dobrých šancí a k tomu nám rozhodčí odpustil penaltu. Naštěstí hosté šance neproměnili a poločas tak skončil 0:0. Do druhého dějství jsme udělali více změn – prostřídání i jiné rozestavení. Poté kluci začali hrát hru, kterou předváděli posledních několik utkání, dostávali se do šancí a odměnou jim byly dva góly během pěti minut. Několik šancí jsme však neproměnili, což soupeři dávalo naději na nějaký bodový zisk. Ovšem výsledek si kluci pohlídali, šanci pak dostali i ostatní hráči, kteří byli v průběhu sezóny méně využívaní. Klukům bychom chtěli poděkovat za celou i za druhý poločas tohoto utkání, ve kterém soupeře přehráli a dokázali vybojovat jejich poslední tři body v žákovské kategorii.“

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo