Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
sobota 3.6.2017
1:0
(1:0)
Bažantnice
Diváci: 0
SFC Opava
Drobek - Rychtařík, Lukáš (68. Adamus), Dadak, Gredka - Blatoň - Szuscik (49. Jurásek), Bystřičan, Zych, Hrušovský - Popov (58. Volný).
Branka: 29. Popov
Rozhodčí: Trigas

Komentář

Asistent trenéra Daniel Novák: „V utkání proti Opavě jsme chtěli navázat na dobré výkony z předchozích utkání a konečně naplno bodovat. Od první minuty byl zápas velice bojovný a vyrovnaný. Soupeř měl úvodních pár minut převahu, ale zanedlouho jsme hru vyrovnali a začali se tlačit dopředu, z čehož pramenilo několik standardních situací - ovšem žádná neskončila gólem. A brankou neskončila ani tutovka Zycha, který sám na pětce mohl poslat míč do odkryté brány, ale trefil jen brankáře. Nakonec jsme se gólu přece jen dočkali, když po krásné akci Zycha zakončoval hlavou Popov. Ve druhém poločase byl obraz hry stejný, soupeře jsme pouštěli do nebezpečných situací jen po vlastních chybách nebo nepřesnostech – žádnou naštěstí nepotrestal. Zase jsme však museli bojovat o výsledek až do poslední sekundy, protože se nám nepodařilo přidat uklidňující druhý gól, i když šancí na to bylo dostatek. Kluci to však zvládli díky skvělému týmovému výkonu, bojovnosti a obětavosti. Všichni kluci zaslouží velkou pochvalu za dobrý výkon v náročném utkání. Po porážce v Brně, kde bojovali o dobrý výsledek do posledních minut, dokázali proti Opavě zopakovat výkon a dostali za to odměnu v podobě vítězství.“

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo