Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
středa 3.5.2017
1:7
(1:2)
Bažantnice
Diváci: 0
SK Sigma Olomouc
Drobek - Dawid, Rychtařík, Dadak, Gredka (36. Adamus) - Hrušovský (49. Szuscik), Popov (49. Volný), Blatoň, Golasowski (56. Palička) - Goj, Zych.
Branky: 11. Golasowski - 19. a 52. Šíp, 41. a 55. z pen. Galus, 9. Sklenář, 60. Raclavský, 66. Seehof
Rozhodčí: Boráň

Komentář

Asistent trenéra Daniel Novák: „Výsledek vypadá hrozivě, ale utkání určitě tak jednoznačné nebylo. V prvním poločase hráli kluci výborně, od začátku výborně napadali, dostupovali hráče a vyhrávali osobní souboje. Bohužel soupeř měl jednoho rozdílového hráče, který měl nadstandardní rychlostní schopnosti, a kluci si s ním nedovedli poradit - podílel na většině gólů v naší síti. Hned z první návštěvy soupeře na naší půlce jsme inkasovali. Kluky to ale nepoznamenalo a zanedlouho přišlo zasloužené vyrovnání. Do poločasu jsme však opět po rychlém brejku soupeře inkasovali a tak jsme šli do šaten za stavu 1:2. V úvodu druhého poločasu jsme měli velkou šanci na vyrovnání, kterou jsme neproměnili, a soupeř z brejku trestal. Poté už kluci hráli více otevřeně a to byla voda na mlýn již zmíněnému výbornému hráči, který využíval volného prostoru v naší obraně. Z toho pramenily další branky. Konečné skóre je hrozivé a pro naše kluky příliš kruté. Kluci odehráli výborný první poločas. Ve druhém hráli také dobře, určitě si takový příděl nezasloužili. Samozřejmě tam byly chyby při zajišťování a komunikaci, ale to se dá v žákovské kategorii očekávat. Pokud kluci podají takový výkon i v jiných zápasech, určitě se brzo dočkají vítězství. Třeba hned v neděli s Hlučínem.“

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo