Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná B
neděle 1.11.2009
5:0
(2:0)

Diváci: 0
FC Slavoj Olympia Bruntál
Stach - Papuga, Mleziva, Sznapka, Ševčík - Zahatlan, Graňák (60. Stračánek), Lukosz, Holub (50. Mašlej) - Beránek (65. Skoč), Kaša (55. Jurygáček)
Branky MFK OKD Karviná: 10. Graňák, 26. Mleziva, 47. Zahatlan, 82. Skoč, 87. Mašlej

Komentář

Kvalitní a zodpovědný výkon vedl k jednoznačnému vítězství nad vedoucím celkem tabulky. V prvním poločase jsme z mnoha šancí vstřelili dvě branky. Ve druhém poločase jsme i po prostřídání pokračovali v dobrém výkonu, což jsme zúročili ke vstřelení dalších branek.
Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo