Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
středa 17.5.2017
2:2
(2:0)
Bažantnice
Diváci: 0
1.FC Slovácko
Drobek (36. Herdzina) - Špirko, Dawid, Dadak, Gredka (41. Rychtařík) - Blatoň - Goj (60. Adamus), Bystřičan (46. Szuscik), Zych, Golasowski - Hrušovský (70. Palička).
Branky: 4. Hrušovský, 34. z pen. Zych - 45. Sukup, 50. Knotek
Rozhodčí: Vrťo

Komentář

Asistent trenéra Daniel Novák: „Herně jsme chtěli navázat na dobrý týmový výkon na Baníku - to se nám povedlo. Hned ve 4. minutě využil Jirka Hrušovský špatnou přihrávku obránce soupeře a zakončil do prázdné brány. V dalším průběhu měl soupeř více ze hry, ale kluci dobře dostupovali a nepouštěli Slovácko blíž k naší bráně. Časem se však soupeř dostal do několika slibných příležitostí, ale v tu chvíli nás podržel brankář Kuba Drobek. V závěru poločasu byl po brejku faulován ve vápně náš hráč a Zych proměnil penaltu. V druhém poločase jsme čekali velký nápor soupeře, který také přišel. Hned v úvodu jsme však měli velikou šanci dát třetí gól, ale neproměnili jsme. Nutno podotknout, že soupeř měl v druhém poločase řadu neproměněných šancí, bohužel dvě proměnil. Poté už byla hra nahoru dolů, měli jsme ještě dvě slibné šance, ale žádná neskončila gólem. Zápas skončil zaslouženou remízou, která je více cennější pro nás. Slovácko totiž mělo poměrně dost vyložených šancí, které skončily vedle nebo nad naší bránou. Kluci zápas odmakali na 100%, zaslouží si pochvalu za týmový výkon a za množství vytvořených šancí proti výbornému soupeři. V bráně nás podrželi oba gólmani. Takové výkony musíme předvádět i proti slabším soupeřům.“

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo