Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

Bohemians Praha 1905
úterý 27.2.2018
2:2
po penaltách
2:4
(0:2)

Diváci: 30
MFK Karviná
Drobek - Stuchlík, Věčorek, Čopík, Štromp - Lukáš (55. Osvěčík), Streit, Buzek, Zielina (64. Dawid) - Zych (46. Přichystal), Lalik (74. Goj).
Branky: 57. z pen. a 66. z pen. Musil - 2. Lalik, 25. Zych, rozh. pen. Přichystal
Rozhodčí: Hocek

Komentář

Trenér Petr Gibala: „Velmi spokojený jsem s prvním poločasem - s nasazením, přístupem i herním projevem. Podařilo se nám vstřelit dva hezké góly a do kabin jsme šli s dvougólovým náskokem. I úvodních dvacet minut druhého dějství bylo ještě v pořádku, byl to vyrovnané. Oba týmy měly nějaká zakončení a zároveň prostřídaly. Bohemka vsadila na tři útočníky, zjednodušila hru a podařilo se jí srovnat z dvou pokutových kopů. Situace hraniční, ale závěry z toho nedělám, kouknu se na ty situace znovu a uvidíme. V závěru jsme ustáli tlak domácích a zvládli penalty, všichni kluci byli úspěšní. Dva body bereme.“ 
Rozhovory Rozhovory
čt 15.10. | redakce

Herc po návratu z reprezentace: Proti Francii to byla výborná zkušenost

Kvalifikace o EURO už nemůže pro slovenskou jednadvacítku skončit postupem, ovšem i tak je o zážitky podle Christiána Herce postaráno. Pondělní duel ve Štrasburku proti silné domácí Francii je toho jasným důkazem.

so 10.10. | redakce

Juraj Jarábek: Za podmínek, jaké prvoligové kluby dodržují, by se mělo hrát dál

Tým bude normálně připravovat na domácí zápas s Bohemians Praha 1905 (neděle 18. října), ale neví, jestli se bude hrát. Kouč Karviné Juraj Jarábek je sice optimistou, ale zatím to růžově nevypadá. Co říká na rozhodnutí MZ ČR?

st 30.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Filip Twardzik

Univerzál (spíš ale stoper) Filip Twardzik v rozhovoru vypráví o fotbale ve Skotsku i Anglii – životním stylu na Ostrovech, anebo i o tom, proč jezdí v autě s volantem na pravé straně...

čt 17.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Zkušený forvard Michal Papadopulos se v létě po dlouhých letech v zahraničí vrátil zpátky do Česka a v dresu MFK rozdává fotbalovou radost. Před reprezentační přestávkou skvělým výkonem a bilancí 1+1 zařídil export důležitých tří bodů od slezského rivala z Opavy.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Dnes v 14:30
SK Sigma Olomouc
MFK Karviná
×
Dnes v 14:30
SK Sigma Olomouc
MFK Karviná