Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
středa 25.4.2018
1:0
(0:0)
Kovona
Diváci: 28
SK Dynamo Č. Budějovice
Kunz - Dawid, Věčorek, Husár, Čopík - Lukáš (53. Stuchlík), Buzek, Streit, Zielina (53. Štromp) - Podbiol, Giľák (53. Přichystal).
Branka: 56. Podbiol
Rozhodčí: Slaminka

Komentář

Trenér Petr Gibala: „Narazili jsme na tým naší úrovně a musím říct, že jsme utkání zvládli. Utkání bylo vyrovnané, což jsme čekali – nepočítali jsme s tím, že bychom stejně jako na podzim vyhráli 6:0. Tam nám vyšlo úplně všechno. V první půli jsme měli asi tři gólovky, jednou jsme nastřelili břevno a bylo tam i několik závarů. Soupeř trefil jednou břevno. Po změně stran jsme dali relativně brzo gól a zahodili další dvě tutovky. S blížícím se koncem nás soupeř dostal pod tlak, kluci začali trochu chybovat, ale dvě nebo tři šance hostujících hráčů jsme ustáli. Kluci měli po závěrečném hvizdu velkou radost. Jsem rád, že se zase dočkali vítězství, které bylo zasloužené.“
Rozhovory Rozhovory
čt 15.10. | redakce

Herc po návratu z reprezentace: Proti Francii to byla výborná zkušenost

Kvalifikace o EURO už nemůže pro slovenskou jednadvacítku skončit postupem, ovšem i tak je o zážitky podle Christiána Herce postaráno. Pondělní duel ve Štrasburku proti silné domácí Francii je toho jasným důkazem.

so 10.10. | redakce

Juraj Jarábek: Za podmínek, jaké prvoligové kluby dodržují, by se mělo hrát dál

Tým bude normálně připravovat na domácí zápas s Bohemians Praha 1905 (neděle 18. října), ale neví, jestli se bude hrát. Kouč Karviné Juraj Jarábek je sice optimistou, ale zatím to růžově nevypadá. Co říká na rozhodnutí MZ ČR?

st 30.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Filip Twardzik

Univerzál (spíš ale stoper) Filip Twardzik v rozhovoru vypráví o fotbale ve Skotsku i Anglii – životním stylu na Ostrovech, anebo i o tom, proč jezdí v autě s volantem na pravé straně...

čt 17.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Zkušený forvard Michal Papadopulos se v létě po dlouhých letech v zahraničí vrátil zpátky do Česka a v dresu MFK rozdává fotbalovou radost. Před reprezentační přestávkou skvělým výkonem a bilancí 1+1 zařídil export důležitých tří bodů od slezského rivala z Opavy.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Dnes v 14:30
SK Sigma Olomouc
MFK Karviná
×
Dnes v 14:30
SK Sigma Olomouc
MFK Karviná