Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
čtvrtek 15.3.2018
3:0
(2:0)

Diváci: 43
SFC Opava
Kunz - Stuchlík, Věčorek, Holzer (51. Lalik), Čopík - Štromp (63. Zielina), Streit, Buzek (18. Dawid), Přichystal (63. Giľák) - Zych (56. Gredka), Podbiol.
Branky: 7. a 12. Zych, 70. Lalik
Rozhodčí: Kotala

Komentář

Trenér Petr Gibala: „Kluky chválím za první poločas. Samotný úvod nám vyšel, po pěkných akcích jsme dali díky Zychovi dva góly. Mrzí nás zranění Buzka, který se s protihráčem srazil hlavou a má otřes mozku. Logicky jsme museli udělat nějaké změny. Výborně pak po zbytek zápasu zahrála stoperská dvojice Věčorek x Dawid. Druhá půle patřila Opavě, která nás zatlačila. Ovšem naše obrana tentokrát zahrála velice dobře. Byli jsme pod velkým tlakem, soupeř dokonce zahodil penaltu. Z tohoto pohledu výborné a nakonec jsme náskok pojistili - po centru Giľáka se trefil střídající Lalik."
Rozhovory Rozhovory
čt 15.10. | redakce

Herc po návratu z reprezentace: Proti Francii to byla výborná zkušenost

Kvalifikace o EURO už nemůže pro slovenskou jednadvacítku skončit postupem, ovšem i tak je o zážitky podle Christiána Herce postaráno. Pondělní duel ve Štrasburku proti silné domácí Francii je toho jasným důkazem.

so 10.10. | redakce

Juraj Jarábek: Za podmínek, jaké prvoligové kluby dodržují, by se mělo hrát dál

Tým bude normálně připravovat na domácí zápas s Bohemians Praha 1905 (neděle 18. října), ale neví, jestli se bude hrát. Kouč Karviné Juraj Jarábek je sice optimistou, ale zatím to růžově nevypadá. Co říká na rozhodnutí MZ ČR?

st 30.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Filip Twardzik

Univerzál (spíš ale stoper) Filip Twardzik v rozhovoru vypráví o fotbale ve Skotsku i Anglii – životním stylu na Ostrovech, anebo i o tom, proč jezdí v autě s volantem na pravé straně...

čt 17.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Zkušený forvard Michal Papadopulos se v létě po dlouhých letech v zahraničí vrátil zpátky do Česka a v dresu MFK rozdává fotbalovou radost. Před reprezentační přestávkou skvělým výkonem a bilancí 1+1 zařídil export důležitých tří bodů od slezského rivala z Opavy.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Dnes v 14:30
SK Sigma Olomouc
MFK Karviná
×
Dnes v 14:30
SK Sigma Olomouc
MFK Karviná