Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

FC Hradec Králové
neděle 25.3.2018
3:0
(3:0)
Všesportovní stadion UT
Diváci: 45
MFK Karviná
Drobek - Stuchlík, Husár (41. Lukáš), Dawid, Čopík (41. Rychtařík) - Giľák (41. Dadak), Streit, Bystřičan (41. Goj), Štromp (41. Zielina) - Podbiol, Přichystal.
Branky: 14. Vošlajer, 26. Vávro, 39. Šípek
Rozhodčí: Šedivka

Komentář

Trenér Petr Gibala: „V Hradci Králové jsme vinou nějakých zranění nastoupili s notně omlazeným kádrem – pomáhali nám kluci z týmu U16 a vedli si velmi slušně. Samozřejmě výsledek hovoří pro domácí, ten rok na víc je v této kategorii znát. Všechny tři góly jsme inkasovali po individuálních chybách, a to nás velmi mrzí. Sami jsme měli asi dvě gólové situace, které jsme mohli přetavit v trefu. Ve druhé půli jsme si šanci nevytvořili, ale také jsme neinkasovali, což je pozitivní. Kluci se toho zhostili velmi dobře a určitě si i přes porážku najdeme z utkání pozitiva.“ 

Rozhovory Rozhovory
čt 15.10. | redakce

Herc po návratu z reprezentace: Proti Francii to byla výborná zkušenost

Kvalifikace o EURO už nemůže pro slovenskou jednadvacítku skončit postupem, ovšem i tak je o zážitky podle Christiána Herce postaráno. Pondělní duel ve Štrasburku proti silné domácí Francii je toho jasným důkazem.

so 10.10. | redakce

Juraj Jarábek: Za podmínek, jaké prvoligové kluby dodržují, by se mělo hrát dál

Tým bude normálně připravovat na domácí zápas s Bohemians Praha 1905 (neděle 18. října), ale neví, jestli se bude hrát. Kouč Karviné Juraj Jarábek je sice optimistou, ale zatím to růžově nevypadá. Co říká na rozhodnutí MZ ČR?

st 30.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Filip Twardzik

Univerzál (spíš ale stoper) Filip Twardzik v rozhovoru vypráví o fotbale ve Skotsku i Anglii – životním stylu na Ostrovech, anebo i o tom, proč jezdí v autě s volantem na pravé straně...

čt 17.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Zkušený forvard Michal Papadopulos se v létě po dlouhých letech v zahraničí vrátil zpátky do Česka a v dresu MFK rozdává fotbalovou radost. Před reprezentační přestávkou skvělým výkonem a bilancí 1+1 zařídil export důležitých tří bodů od slezského rivala z Opavy.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii