Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

FK Teplice
středa 30.5.2018
4:2
(0:2)
Stadion Na Stínadlech
Diváci: 60
MFK Karviná
Drobek (41. Herdzina) - Lukáš, Dawid, Čopík (41. Fukala), Štromp - Kobza (41. Streit), Dadak (41. Buzek), Podbiol, Přichystal - Kaštan, Zych (52. Goj).
Branky: 51. Emmer, 58. Fabián, 60. Hora, 75. Krajíček - 3. Přichystal, 5. Kaštan
Rozhodčí: Melničuk

Komentář

Trenér Petr Gibala: „Měli jsme výborný vstup do zápasu korunovaný dvěma rychlými góly. Opravdu jsme hráli dobrý fotbal, domácí jsme drželi na distanc. Do druhé půle jsme vystřídali a Teplicím stačilo deset minut, během kterých jsme udělali neskutečně laciné chyby, aby zápas otočily. Pořád ale bylo o co hrát, kluci se zvedli a měli tlak. Tři gólové situace se nepodařilo dotáhnout a pět minut před koncem domácí definitivně rozhodli. Až na těch nešťastných deset minut jsme byli lepším týmem. S přístupem a nasazením jsem byl naprosto spokojený.“ 
Rozhovory Rozhovory
čt 15.10. | redakce

Herc po návratu z reprezentace: Proti Francii to byla výborná zkušenost

Kvalifikace o EURO už nemůže pro slovenskou jednadvacítku skončit postupem, ovšem i tak je o zážitky podle Christiána Herce postaráno. Pondělní duel ve Štrasburku proti silné domácí Francii je toho jasným důkazem.

so 10.10. | redakce

Juraj Jarábek: Za podmínek, jaké prvoligové kluby dodržují, by se mělo hrát dál

Tým bude normálně připravovat na domácí zápas s Bohemians Praha 1905 (neděle 18. října), ale neví, jestli se bude hrát. Kouč Karviné Juraj Jarábek je sice optimistou, ale zatím to růžově nevypadá. Co říká na rozhodnutí MZ ČR?

st 30.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Filip Twardzik

Univerzál (spíš ale stoper) Filip Twardzik v rozhovoru vypráví o fotbale ve Skotsku i Anglii – životním stylu na Ostrovech, anebo i o tom, proč jezdí v autě s volantem na pravé straně...

čt 17.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Zkušený forvard Michal Papadopulos se v létě po dlouhých letech v zahraničí vrátil zpátky do Česka a v dresu MFK rozdává fotbalovou radost. Před reprezentační přestávkou skvělým výkonem a bilancí 1+1 zařídil export důležitých tří bodů od slezského rivala z Opavy.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Dnes v 14:30
SK Sigma Olomouc
MFK Karviná
×
Dnes v 14:30
SK Sigma Olomouc
MFK Karviná