Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FC Hradec Králové
pátek 17.8.2018
0:2
(0:0)

Diváci: 0
MFK Karviná
Neuman – Mrózek, Věčorek, Chabreček, Kaczmarczyk – Holzer, Mader (88. Streit), Vlachovský – Seriš (65. Bielan), Navrátil (39. Greguš), Vajda.
Branky: 48. Vajda, 70. Bielan
Rozhodčí: Vodrážka

Komentář

Trenér Eduard Gábriš: „V prvním utkání sezóny jsme byli odměněni za celozápasovou herní aktivitu a snahu, která sice hráče bolela, ale získala význam - duel jsme potom strhli na svoji stranu. Vítězství z Hradce Králové si vážíme, domácí nás totiž mohli v prvním dějství potrestat gólovou hlavičkou a bezprostředně po našem prvním gólu spálili obrovskou šanci. Když domácí otevřeli hru, tak kromě Vajdy s Bielanem mohli zaznamenat premiérové zásahy i další hráči. Ovšem nejdůležitějším momentem byl návrat Filipa Navrátila k týmu poté, co ho během zápasu přímo z trávníku odvezla sanitka po tvrdém zásahu míčem do hlavy."
Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo