Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
sobota 25.8.2018
4:0
(3:0)

Diváci: 37
1.FC Slovácko
Neuman – Mrózek, Chabreček, Slatinský, Kaczmarczyk - Mader (73. Noga), Vlachovský, Greguš - Seriš, Podbiol (66. Zych), Vajda (61. Streit).
Branky: 14. a 44. Podbiol, 27. Mrózek, 90. Vlachovský
Rozhodčí: Batík

Komentář

Trenér Eduard Gábriš: „Hrál se otevřený a zajímavý zápas, který přinesl množství šancí. Do třígólového poločasového vedení jsme se dostali díky naší efektivitě. Výsledek je pro hosty možná krutý, dvakrát nastřelili brankovou konstrukci brány. Hráči si zaslouží pochvalu, za odvedenou práci jim právem patří. Některé úseky hry měly z naší strany slušné parametry, k dobrému zápasu přispělo také Slovácko. Máme radost nejen z výsledku a těšíme i na další tréninky. Už v úterý nás ale čeká odložené první kolo doma proti Budějovicím a v hned v pátek hrajeme v Mladé Boleslavi.“

Rozhovory Rozhovory
po 21.6. | redakce

Jozef Weber během prvního dne přípravy: Teď musíme tvrdě pracovat

Kouč Jozef Weber se svými spolupracovníky přivítali v kabině své svěřence krátce před půl desátou dopoledne. Během úvodní tréninkové jednotky si našel i čas na rozhovor a bedlivě sledoval hráče během rychlostních a vytrvalostních testů.

so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo