Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FK Mladá Boleslav
pátek 31.8.2018
0:0
po penaltách
3:2
(0:0)

Diváci: 68
MFK Karviná
Neuman – Mrózek, Chabreček, Slatinský, Kaczmarczyk – Mader, Vlachovský, Greguš – Seriš, Podbiol (46. Holzer), Vajda (63. Zych).
Branky: rozh. penalta Böhm
Rozhodčí: Kubr

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Petr Blejchař: „Anglický týdne s třemi duely během šesti dnů jsme uzavřeli dobrým výkonem také na soupeřově hřišti. Vyčítat si můžeme (opět jako v předchozím zápase) produktivitu a k tomu výpadek koncentrace před a v průběhu penaltového rozstřelu. Za průběh, co korektně potvrdili i domácí, bychom si jistě zasloužili víc než jen bod, jenže boleslavská defenziva pracovala velmi kvalitně. I přesto jsme se dostali do tří až čtyř čistých šancí – ovšem bez efektu. V každém případě jsme bodovali, což je pro tým pozitivní. Vážíme si toho, protože z Boleslavi se body nebudou vozit lehce.“

Obránce Kristián Kaczmarczyk: „Celý zápas jsme dominovali, chybělo tomu jenom přidat gól. Na to, že to byl třetí zápas v týdnu, tak jsme to odjezdili až do konce a v závěru si vytvořili dvě velké příležitosti. Penalty jsou loterie, bohužel jsme v nich nezískali bod navíc.“
Rozhovory Rozhovory
po 21.6. | redakce

Jozef Weber během prvního dne přípravy: Teď musíme tvrdě pracovat

Kouč Jozef Weber se svými spolupracovníky přivítali v kabině své svěřence krátce před půl desátou dopoledne. Během úvodní tréninkové jednotky si našel i čas na rozhovor a bedlivě sledoval hráče během rychlostních a vytrvalostních testů.

so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo