Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
1.FK Příbram
sobota 13.10.2018
3:0
(1:0)

Diváci: 38
MFK Karviná
Neuman – Mrózek, Věčorek, Slatinský, Bielan (18. Zych) – Holzer, Greguš (77. Noga), Vlachovský – Seriš (72. Buzek), Chabreček, Kaczmarczyk.
Branky: 27. a 48. Janota, 52. Ptáček
Rozhodčí: Kotalík

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Petr Blejchař: „Domácí nás v podstatě celý zápas nepustili do hry - byli důraznější, kolmější a hráli s větší chutí  a nasazením. Nezachytili jsme úvod a první poločas jsme přežili jen s jednogólovým rozdílem. Když jsme chtěli reagovat na dění na hřišti, rychlý gól ze 48. minuty nám narušil plány a vzápětí třetí je zboural definitivně. Mrzí průměrné až slabé individuální výkony hráčů."
Útočník Filip Chabreček: „Soupeř se na nás kvalitně připravil. Přestože jsme se snažili hrát kvalitně s míčem na kopačkách, nemohli jsme se dostat do finální fáze a vypracovali si jen minimum šancí. Příbram využila hned tři a vyhrála zaslouženě." 
Rozhovory Rozhovory
po 21.6. | redakce

Jozef Weber během prvního dne přípravy: Teď musíme tvrdě pracovat

Kouč Jozef Weber se svými spolupracovníky přivítali v kabině své svěřence krátce před půl desátou dopoledne. Během úvodní tréninkové jednotky si našel i čas na rozhovor a bedlivě sledoval hráče během rychlostních a vytrvalostních testů.

so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo