Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
Vysočina Jihlava
sobota 27.10.2018
4:1
(2:0)

Diváci: 50
MFK Karviná
Lancman – Fila, Svoboda T., Pojezný, Havlín – Crha, Merlo (86. Mikuška), Shudeiwa (77. Svoboda A.) – Křivánek, Malata, Točík (81. Růžička).
Neuman – Mrózek, Chabreček, Slatinský, Kaczmarczyk – Holzer (81. Kobza), Mader, Vlachovský – Seriš (88. Vrbka), Navrátil (54. Greguš), Vajda.
Branky: 9. Malata, 24. Křivánek, 67. z pen. Havlín, 85. Svoboda - 54. z pen. Seriš
Rozhodčí: Vaňkát

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Petr Blejchař: „V úvodu jsme znovu soupeři nabídli gól, a ten naším dárkem nepohrdl. Byli jsme sice aktivní a tlačili se dopředu, ale Jihlava vedla a v pohodě čekala na další naše zaváhání – to přišlo ve 24. minutě. Reakce na nepříznivý vývoj tentokrát nebyla špatná, po pěkné akci a centru do malého vápna už byl míč takřka v síti, ale brankář zázračně vyrazil volej Seriše na brankové čáře. Kontaktní gól jsme vstřelili v 54. minutě, ale zápas o deset minut později zaslouženě rozhodl průnikem domácí hráč – byl faulovaný a z penalty se domácí nemýlili.  V závěru jsme už nebyli nebezpeční, Jihlava si vítězství pohlídala a po další chybě přidala čtvrtý gól. Neabsolvovali jsme dobrý týden, trápí nás nemoci a zraní. Abychom se znovu radovali aspoň z bodu, musíme do hry vrátit to, co nás zdobilo v úvodu sezóny. Každá vteřina v zápase si vyžaduje koncentraci a obětavost v prospěch týmového úspěchu.“
Záložník Martin Vlachovský: „Znovu a opět jsme do utkání nevstoupili pravou nohou. První poločas jsme domácí přehrávali, jenže Jihlava hrozila z kvalitních brejků, s kterými jsme měli obrovské problémy. Špatná defenzivní činnost celého týmu ovlivnila celé utkání. Druhý poločas nám svitla naděje, když sudí nařídil pokutový kop v náš prospěch. Bohužel se nám i přes vstřelený kontaktní gól nepodařilo zlomit utkání na svou stranu a domácí zaslouženě vyhráli.“


Zdroj: www.fcvysocina.cz
Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo