Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
úterý 28.8.2018
2:0
(1:0)
Kovona
Diváci: 80
SK Dynamo Č. Budějovice
Neuman – Mrózek (84. Věčorek), Chabreček, Slatinský, Kaczmarzcyk – Mader (62. Holzer), Vlachovský, Greguš, Seriš, Podbiol (46. Zych), Vajda.
Branky: 37. Seriš, 81. Greguš
Rozhodčí: Vojkovský

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Petr Blejchař: „Družstvo odehrálo kvalitní zápas s vysokým procentem držení míče, což je pro růst mládežnického hráče vždy pozitivní a důležitá statistika. Ve všech formacích bychom našli hráče s dobrými až výbornými výkony. Jedna z věcí, s kterou nejsme spokojení a měla by nás motivovat k další práci, je efektivita. Na bránu soupeře jsme vyslali 20 střel, ale ujaly se jen dvě. Navíc ta uklidňující přišla až v závěru zápasu. Právě proto bylo utkání otevřené a hosty z Budějovic dělilo od vyrovnání v jednom případě jen skvělý zákrok našeho brankáře."

Kapitán Martin Vlachovský: „Myslím si, že to z naší strany bylo dobré, akorát jsme měli být důslednější v koncovce a rozhodnout utkání dříve. Kdyby měli hosté více štěstí, tak mohlo utkání skončit remízou 1:1."

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo