Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
SK Slavia Praha
pondělí 4.3.2019
7:0
(3:0)
Strahov
Diváci: 68
MFK Karviná
Neuman – Mrózek (46. Slatinský), Chabreček, Věčorek, Kaczmarczyk – Noga, Greguš, Vlachovský – Ratica (46. Seriš), Navrátil (46. Streit), Vajda.
Branky: 57. a 62. Douděra, 70. a 84. Vlasák, 16. Eichler, 30. Toula, 44. Zeronik
Rozhodčí: Kubr

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Petr Blejchař: „Jakákoliv slova jsou zbytečná, v tomto případě hovoří výsledek za všechno. K zápasu jsme přistoupili diametrálně odlišně oproti středečnímu proti Spartě. Do prvního gólu v 16. minutě nic nenasvědčovalo tomu, že by duel skončil tak hanebnou prohrou. Když jsme však neproměnili ve 29. minutě šanci na vyrovnaní a z protiútoku inkasovali podruhé, efektivní a individuálně vyspělí domácí začali spravedlivě trestat téměř každou naší lehkovážnost a naivitu v defenzivě celého družstva. V mládežnických soutěžích podobné prohry přicházejí a TOP kluby jich čas od času soupeřům uštědří, ale žádné ospravedlnění pro nás tentokrát neexistuje. Ospravedlnit se za výkon máme povinnost jen na hřišti. Nastavení na zápas bylo zlé a bohorovné. Prohráli jsme s jasně lepším týmem zcela zaslouženě.“
Kapitán Martin Vlachovský: „Slavia byla ve všem lepší a její výhra byla bezpochyby zasloužená. My se musíme zvednout, hlavně v hlavě. Vím, že v našem týmu je kvalita, což jsme několikrát dokázali. Teď se ukáže, jaký jsme doopravdy tým, a jak jsme psychicky silní. V sobotu nás čeká další zápas a já věřím, že ho zvládneme.“
Rozhovory Rozhovory
po 21.6. | redakce

Jozef Weber během prvního dne přípravy: Teď musíme tvrdě pracovat

Kouč Jozef Weber se svými spolupracovníky přivítali v kabině své svěřence krátce před půl desátou dopoledne. Během úvodní tréninkové jednotky si našel i čas na rozhovor a bedlivě sledoval hráče během rychlostních a vytrvalostních testů.

so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo