Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
1.FC Slovácko
sobota 23.3.2019
2:1
(0:0)
Stadion Stonky
Diváci: 80
MFK Karviná
Neuman – Mrózek, Slatinský (74. Podbiol), Kaczmarczyk, Bielan – Věčorek – Vajda, Mader (46. Navrátil), Greguš (83. Kobza), Seriš - Vlachovský.
Branky: 68. Polášek, 69. Vecheta - 65. Vlachovský
Rozhodčí: Dohnálek

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Petr Blejchař: „V prvním poločase jsme eliminovali nejsilnější stránky domácích a byli nebezpeční směrem dopředu. Do vedení jsme mohli jít díky výborně zahrané standardce, ale tváří v tvář gólmanovi jsme se neprosadili. V 65. minutě jsme nakonec šli do vedení, když Vlachovský nedal domácímu brankáři z přímého kopu šanci. Slovácko k naší škodě odpovědělo téměř okamžitě vyrovnávacím gólem a vzápětí zápas strhlo na svojí stranu. Poslední patnáctiminutovku jsme šli vzadu do rizika, víc to otevřeli. Standardka z dobré pozice šla těsně nad, Navrátil se z úhlu neprosadil. Na druhé straně Slovácko několikrát využilo otevřenou obranu, ale gól už nepřidalo. Větší zápasovou minutáž po dlouhé absenci absolvoval Mader, který, věříme, v dalších duelech týmu pomůže."
Obránce Marek Bielan: „K důležitému zápasu jsme přistoupili dobře, začali jsme aktivně, vytvořili si pár dobrých šancí, z kterých se nám nepodařilo skórovat. Do druhého poločasu jsme nevstoupilli dobře, soupeř měl několik závarů, ale my jsme se zvedli a podařilo se nám vstřelit krásnou branku. Poté úplně nepochopitelně ztratíme koncentraci a soupeř nám dá po našich individuálních chybách dvě branky za dvě minuty... Klukům chci poděkovat, jak jsme to odmakali a věřím, že v pátek proti Boleslavi to zvládneme lépe.


Zdroj: fcslovacko.cz
Rozhovory Rozhovory
po 21.6. | redakce

Jozef Weber během prvního dne přípravy: Teď musíme tvrdě pracovat

Kouč Jozef Weber se svými spolupracovníky přivítali v kabině své svěřence krátce před půl desátou dopoledne. Během úvodní tréninkové jednotky si našel i čas na rozhovor a bedlivě sledoval hráče během rychlostních a vytrvalostních testů.

so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo