Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
pátek 29.3.2019
1:0
(1:0)
Městský stadion
Diváci: 70
FK Mladá Boleslav
Neuman – Slatinský, Věčorek, Kaczmarczyk, Bielan – Mader, Greguš, Vlachovský – Mrózek (87. Holzer), Podbiol (61. Zych), Vajda (89. Kobza).
Branka: 12. Podbiol
Rozhodčí: Mojžíš

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Petr Blejchař: „Za aktivní vstup do zápasu jsme byli ve 12. minutě odměnění gólem – akci Věčorka a střelu Vlachovského dovedl do gólové podoby pohotově Podbiol. V první půli hrálo družstvo dobře, dokázalo se dostat přes kvalitně organizovanou defenzivu soupeře i k dalším možnostem ke skórování. Uklidňující druhý gól jsme však nepřidali, tím pádem soupeř cítil šanci. Druhý poločas byl z obou stran herně slabší, kluci ovšem zápas poctivě odmakali a Boleslav nepustili do žádné příležitosti.“
Útočník Daniel Podbiol: „V první půli jsme byli víc na míči než soupeř a častěji jsme zakončovali. Po změně stran naše defenziva odvedla skvělou práci a získali tři body.“

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
po 21.6. | redakce

Jozef Weber během prvního dne přípravy: Teď musíme tvrdě pracovat

Kouč Jozef Weber se svými spolupracovníky přivítali v kabině své svěřence krátce před půl desátou dopoledne. Během úvodní tréninkové jednotky si našel i čas na rozhovor a bedlivě sledoval hráče během rychlostních a vytrvalostních testů.

so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo