Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
sobota 25.5.2019
1:1
po penaltách
4:3
(1:0)
Kovona
Diváci: 50
Vysočina Jihlava
Neuman (26. Hynek) – Mrózek, Kaczmarczyk, Holzer, Dadak – Mader, Seriš, Greguš – Ratica (70. Streit), Podbiol, Bielan (16. Kobza).
Lancman – Vraspír, Crha, Pojezný, Havlín (64. Malata) – Mikuška (46. Fila), Svoboda - Křivánek, Ritter, Růžička – Šrámek.
Branky: 9. Podbiol - 81. Svoboda
Rozhodčí: Kotík

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Petr Blejchař: „Opět jsme z různých důvodů sestavu přerotovali - například kapitán Martin Vlachovský si ve stejný den připsal na Slovácku svůj první ligový start za A-tým (ten pohárový absolvoval už v dubnu). Do utkání jsme vstupovali s vědomím, že pro Jihlavu je to víc než důležitý souboj. My jsme chtěli navázat na výkon z předcházejícího kola a vstřelit branky, což se nám ve Zlíně nepovedlo. Vítězstvím jsme chtěli definitivně dvě kola před koncem potvrdit nejvyšší dorosteneckou soutěž i pro budoucí sezónu. Povedlo se! Do náročného duelu jsme výborně vstoupili, Podbiol otevřel skóre už v 9. minutě. Další gól se nám však přidat nepodařilo. V první půlce, která byla z naší strany lepší, měl k němu hodně blízko Seriš. Ve druhém mohl zase pojistku a svůj druhý přesný zásah přidat Podbiol. Nakonec nás to, jako v předchozích domácích utkáních, znovu mrzelo, protože Jihlava hru ještě více otevřela, zariskovala a deset minut před koncem nechytatelnou střelou vyrovnala. Šlo se do penalt, které tentokrát nezvládl náš soupeř.“
Brankář Viliam Hynek: „Byl to těžký zápas, ve kterém jsme byli opticky lepším týmem. Z naší strany určitě odmakané utkání. Každý jsme se snažili dát do utkání maximum, co bylo podle mě i vidět.“
Rozhovory Rozhovory
po 21.6. | redakce

Jozef Weber během prvního dne přípravy: Teď musíme tvrdě pracovat

Kouč Jozef Weber se svými spolupracovníky přivítali v kabině své svěřence krátce před půl desátou dopoledne. Během úvodní tréninkové jednotky si našel i čas na rozhovor a bedlivě sledoval hráče během rychlostních a vytrvalostních testů.

so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo