Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
SK Sigma Olomouc
sobota 1.6.2019
6:2
(2:0)

Diváci: 96
MFK Karviná
Drobek (46. Hynek) – Štromp, Dawid, Kaczmarczyk, Dadak – Greguš – Sušienka (61. Klus), Podbiol, Goj, Mrózek – Kaštan (75. Husár).
Branky: 6. Langer, 37. Grygar, 57. Vybíral, 59. Šidlík, 77. Machala, 82. Grečmal - 80. Dawid, 84. z pen. Mrózek
Rozhodčí: Dresler

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Petr Blejchař: „Pro nás velmi zajímavý zápas a zkušenost pro hráče, kteří nastoupili po prvé v lize U19, resp. dostali v ní větší minutáž - takových byla většina. Naopak Sigma hrála v plné síle, potřebovala potvrdit třetí místo. Nás může navzdory vysoké prohře těšit, jak se s tím individuálně i týmově hráči popasovali, také dvě vstřelené branky, 3-4 slibné výkony do budoucna a určitě některé fáze utkání, ve kterých jsme domácím dokázali vzdorovat a slušně zakombinovat. Domácí vyhráli úplně zaslouženě, kvalita byla na jejich straně, což dokázali přenést i do konečného skóre.“
Obránce David Dawid: „Nastoupili jsme v netradiční sestavě i s hráči, kteří poprvé nastoupili v celostátní lize, ale všichni jsme se snažili odvést dobrý výkon. Většinu gólů jsme dostali po vypracovaných akcích soupeře, ale nesložilo nás to a až do konce jsme dřeli. Škoda ale takového výsledku.“
Rozhovory Rozhovory
po 21.6. | redakce

Jozef Weber během prvního dne přípravy: Teď musíme tvrdě pracovat

Kouč Jozef Weber se svými spolupracovníky přivítali v kabině své svěřence krátce před půl desátou dopoledne. Během úvodní tréninkové jednotky si našel i čas na rozhovor a bedlivě sledoval hráče během rychlostních a vytrvalostních testů.

so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo