Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
sobota 14.9.2019
5:3
(4:1)
Bažantnice
Diváci: 30
SFC Opava
Foltyn – Hrdina, Pomeranek, Horváth, Malík – Seriš, Graf (77. Hvojník), Michejda (65. Míček) – Mbaye (61. Kořenek), Kačor, Krosčen (76. Schack).
Branky: 33. a 44. Graf, 5. Krosčen, 9. vl. Zacpal, 29. Kačor - 27. a 53. Hranoš, 69. Tomíček
Rozhodčí: Slaný

Komentář

Trenéři Tomáš Červenka, Ondřej Gazdoš a Daniel Novák: „Začátek zápasu nám vyšel na jedničku a v deváté minutě jsme se již dostali do vedení 2:0. Kluky to uklidnilo, zvedlo jim sebevědomí a celý poločas, kromě jedné situace, po které jsme inkasovali, odehráli výborně. Po přestávce jsme vedení ještě navýšili. Bohužel jsme pak lehce ustoupili z aktivní hry, ubyla nám nabídka s míčem a méně hráčů se zapojovalo do obranné fáze. Soupeři se tak podařilo vstřelit dvě branky. Vítězství jsme udrželi, ale pro příště musíme zápas dohrát lépe a i při větším vedení se stále koncentrovat.“
Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.