Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

Vysočina Jihlava
sobota 12.10.2019
1:2
(0:1)

Diváci: 50
MFK Karviná
Tiahnibok (41. Foltyn) – Hrdina, Horváth, Stavař, Malík – Graf, Michejda, Radecki – Míček (55. Schack), Mbaye (14. Seriš), Krosčen.
Branky: 77. Bouchner - 1. Krosčen, 64. Radecki
Rozhodčí: Havlín

Komentář

Trenéři Ondřej Gazdoš a Tomáš Červenka: „Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a hned v první minutě vstřelili branku. Do desáté minuty jsme měli ještě další dvě obrovské šance, které jsme bohužel neproměnili. Celý poločas jsme byli aktivní, oproti předchozím utkáním přibylo náběhů za obranu, z čehož plynuly další naše šance - chyběla nám v nich však přesnost. Druhý poločas začal tak, jak skončil ten první. Šance pouze na naší straně, opět však zůstaly neproměněny. Až v 64. minutě jsme se opět prosadili. Ke konci zápasu nám již hodně docházeli síly, jelikož polovina kluků odehrála i poločas za tým U15. V závěru jsme inkasovali po standardní situaci a museli výsledek ještě pracně udržet. Kluci však našli poslední zbytky sil a díky neustálé aktivitě zápas zvládli. Chtěli bychom i touto cestou před nimi smeknout a pochválit za přístup, aktivitu i předvedenou hru v celém zápase. Škoda jen těch neproměněných šancí, mohli jsme utkání dohrávat ve větším klidu.“
Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.