Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

Vysočina Jihlava
sobota 12.10.2019
1:2
(0:1)

Diváci: 50
MFK Karviná
Tiahnibok (41. Foltyn) – Hrdina, Horváth, Stavař, Malík – Graf, Michejda, Radecki – Míček (55. Schack), Mbaye (14. Seriš), Krosčen.
Branky: 77. Bouchner - 1. Krosčen, 64. Radecki
Rozhodčí: Havlín

Komentář

Trenéři Ondřej Gazdoš a Tomáš Červenka: „Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a hned v první minutě vstřelili branku. Do desáté minuty jsme měli ještě další dvě obrovské šance, které jsme bohužel neproměnili. Celý poločas jsme byli aktivní, oproti předchozím utkáním přibylo náběhů za obranu, z čehož plynuly další naše šance - chyběla nám v nich však přesnost. Druhý poločas začal tak, jak skončil ten první. Šance pouze na naší straně, opět však zůstaly neproměněny. Až v 64. minutě jsme se opět prosadili. Ke konci zápasu nám již hodně docházeli síly, jelikož polovina kluků odehrála i poločas za tým U15. V závěru jsme inkasovali po standardní situaci a museli výsledek ještě pracně udržet. Kluci však našli poslední zbytky sil a díky neustálé aktivitě zápas zvládli. Chtěli bychom i touto cestou před nimi smeknout a pochválit za přístup, aktivitu i předvedenou hru v celém zápase. Škoda jen těch neproměněných šancí, mohli jsme utkání dohrávat ve větším klidu.“
Rozhovory Rozhovory
st 25.3. | redakce

Petr Horák: Hráčům chybí míč, fyzicky je ale udržujeme!

Kondiční trenér Petr Horák jde hráčům příkladem a individuální plán plní s nimi. V rozhovoru se dozvíte víc...

so 21.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - DÁVID GUBA (8.3.2020)

Ofenzivní záložník Dávid Guba je zpátky na trávníku. Minulý týden odehrál poločas za rezervní tým. Na trávníku se objevil poprvé od začátku září, kdy se mu výrazně zhoršil zdravotní stav kvůli problémům se zády, konkrétně s ploténkou.

čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii